zoh hokej rusko finsko

Sport 2014: ZOH Soči 2014 — Česká televize

ceremoniál: Slavnostní zahájení her: ZOH 2014, Soči: 7.2. Soči: biatlon: Jaroslav Soukup: biatlon, sprint: 8.2. Krasná Poljana: biatlon: Ondřej Moravec ...

Záznamy utkání MS v hokeji 2019 – MS v hokeji 2019 – ČT ...

Koronavirus Fotbal Hokej Tenis Podcasty StudioČT sport Americký fotbal Atletika Baseball a softbal Basketbal Biatlon Boby a skeleton Box Curling Cyklistika Dostihy Florbal Futsal Golf Házen ... Záznam utkání Rusko - Finsko. Záznamy utkání MS v hokeji

Sport 2014: MS v hokeji 2014 Bělorusko — Česká televize

Nejdůležitější momenty světového šampionátu hokejistů, který se konal v Bělorusku

Kanada - Finsko 1:0. Hokejová velmoc vydřela postup a ...

První třetina nabídla hokej bez šancí, který byl především tuhým bojem a snahou neudělat chybu. V sedmé minutě si Finsko zahrálo první přesilovku, ale bez efektu. O moc lépe si ve stejné situaci nevedlo ani před přestávkou, kdy navíc hru v pěti proti

Program ZOH 2018: Hokej -

Na ZOH 2018 se jako první rozehraje ženský hokejový turnaj, kterého se zúčastní 8 týmů. Od středy 14. 2. dostane prostor i turnaj mužů, který čítá 12 mužstev. Sobota 10. 2. Čas Disciplína Fáze 8:40 - 11:00 Japonsko - Švédsko Skupina B

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Hokej: Channel One Cup 2010— iVysílání — Česká televize

Soupiska: Finsko | - webčeského hokeje

| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy

Rusko -Česko | ONLINE hokej | 26.5.2019 15:45 ...

Mistrovství světa v hokeji ŽIVĚ na | Rusko - Česko | ONLINE hokej | 26.5.2019 15:45. Sledujte online průběh a aktuální výsledky.

Rusko - Finsko 0:1, Rusko - Finsko ONLINE: Senzační výhra ...

Pořádnou senzaci přinesl první semifinálový duel na bratislavském MS hokejistů. Dosud suverénní Rusové nedokázali vstřelit gól Finsku, jehož kapitán Anttila gólem z 51. minutě zařídil po třech letech účast v zápase o zlato. Sborná plná hvězd z NHL se

Program | MS v hokeji 2018 | Zprávy

Program mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku. Kompletní přehled všech zápasů a výsledků. Odkazy na onliny hokejových utkání.