Jednoduché sázení

výbor brno fotbal

Městský fotbalový svaz Brno

V pátek 7.2.2020 proběhla ve sportovní hale v Kuřimi finálová část Meziokresní soutěže žáků „O pohár předsedy JmKFS“, hráčů a hráček ročníku narozených po 1.1.2007.

Okresní fotbalový svaz Brno-venkov

2020) vydává Výkonný výbor Asociace následující rozhodnutí: Soutěžní utkání organizované FAČR, KFS, nebo OFS, se neruší a pořadatel utkání (domácí klub), je povinen zabezpečit, že se soutěžního utkání nezúčastní více než 100 osob.

- vše ze světa futsalu

Výkonný výbor ukončil soutěžní ročník VARTA futsal ligy a 2. ligy. Výkonný výbor Svazu futsalu ČR ukončil na svém úterním zasedání k 15. dubnu 2020 nejvyšší ligové soutěže – VARTA futsal ligu, 2. ligu ...

Úřední deska - rozhodnutí |

Kategorie Název Informace Platnost; Komuniké: Komuniké číslo 4 ze zasedání VV Královéhradeckého KFS ze dne 25. května 2020: Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Výkonný výbor Královéhradeckého KFS 27. 5.

FK Pardubice

FK Pardubice, a.s. - oficiální web pardubického fotbalu. Měli bychom být klidnější na balonu, plánuje Martin Šejvl. Pokud chtějí potvrdit své postavení v tabulce druhé ligy, jsou teď v pozici, že zkrátka „musí“.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
ČSNS - STK fotbalu

I. Pražský sportovní klub neslyšících Praha - fotbal - FACEBOOK Český svaz neslyšících sportovců - Facebook Český paralympijský výbor - Facebook Deaflympics - Facebook EDSO - Facebook ČSNS - STK - fotbal - Facebook Sportovn

Jsem rád, že se atmosféra v klubu uklidnila, říká plzeňský ...

Po vítězném utkání v Brně si mohl kouč fotbalistů plzeňské Viktorie zhluboka oddechnout. Jeho svěřenci brali tři body za výhru 3:1 a hektický týden, na jehož začátku oznámil Pavel Vrba odchod k reprezentaci, byl u konce.

Úřední deska | FAČR |

Kategorie Název Informace Platnost; Komuniké: Registrace profesionální smlouvy: Zveřejnil: Fotbalová asociace - 8. 6. 2020: Adresát: ID 84120764 - 22. 6. 2020 ...

Výkonný výbor odsouhlasil dvě ... - Futsal |

Na svém zasedání 12. března 2020 Výkonný výbor Svazu futsalu ČR jednomyslně rozhodl s ohledem na všechny možné sportovní i nesportovní aspekty o dvou možných variantách ukončení VARTA futsal ligy a 2. lig futsalu východ a západ v sezoně 2019/2020.

Komuniké z 29. řádného zasedání ... - FAČR |

2. Výkonný výbor FAČR souhlasí se zrušením členství ve FAČR na návrh příslušných OFS: - 3120271 TJ Sokol Soběnov. 3. Výkonný výbor FAČR se změnou názvu níže uvedených klubů: - FC Bílovec na Fotbalový klub Bílovec, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol St