Jednoduché sázení

vlastimil wojnar hokej

Frýdek-Místek se v 1. lize přiblížil postupové pozici do ...

Frýdeckomístečtí hokejisté zdolali v předehrávce 14. kola nadstavby první ligy Benátky nad Jizerou 4:1 a na jedenáctém místě se přiblížili na rozdíl jednoho bodu desátému Prostějovu. Navíc mají oproti Jestřábům tři zápasy k dobru.

| hokej

Dávid Buc (útočník HC Bratislava Capitals): "Diváci videli výborný, útočný hokej. Diváci sa postarali o skvelú atmosféru, zápas mal všetky atribúty stretnutia play-off. Vidieť, že sa nám končí nadstavbová časť a tímy už myslia na vyraďovaciu časť.

Frýdek-Místek odvolal trenéry, nahrazují je Wojnar a Daňo ...

Jiří Juřík (na fotce) a Marek Malík už nepovedou hokejisty Frýdku-Místku. Po osmi porážkách v řadě je vedení klubu odvolalo. Prvoligový celek přebírají Vlastimil Wojnar a Jozef Daňo. Slezané jsou v Chance lize poslední a ztráta na play off, které je

Český tým schytal na Světovém poháru sedmigólový debakl ...

Teď jsme se s klukama v šatně o tom bavili. Do 50. minuty byl stav 4:1, měli jsme přesilovku a několik možností dát gól. Najednou během 3 minut padly 3 góly po sobě. Tohle se nám v zápase na začátku sezóny stalo asi potřetí, takže na tom musíme dále

| hokej

- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

TRENÉŘI | Dukla – Frýdek-Místek 6:5 pr.... - HC Dukla ...

TRENÉŘI | Dukla – Frýdek-Místek 6:5 pr. Karel Nekvasil - Vlastimil Wojnar Domácí kouč mluvil např. o první třetině, za kterou se omlouval fanouškům, nebo o Tomáši Čachotském. Frýdeckomístecký lodivod...

Třinec poměří síly se světovou špičkou! |

HOKEJ NA DOSAH RUKY. ... takže se rádi porovnáme se stejně dobrými týmy z celé Evropy," uvedl trenér třineckých mladíků Vlastimil Wojnar. V základní skupině Světového poháru se Třinec střetne s věhlasným ruským celkem CSKA Moskva, dále kazašským klub

Vlastimil Fürst - Blog

Vlastimil Fürst Zachraň svůj majetek. Ten, kdo má rád žalmy, brzy pozná "Davidův rukopis". Tento král nemá problém s tím, aby svému Bohu řekl úplně vše. Jeho slova se nám někdy mohou zdát až drzá. Jeho žalmy jsou plné emocí, a těm odpovídá i jeho slo

HC Dukla Jihlava– Reportáž ze zápasu: Dukla - Frýdek ...

Vlastimil Wojnar (HC Frýdek-Místek): Za mě je to jednoznačné. Dukla byla lepší a zasloužila si tři body, které právem má. Ve druhé třetině jsme úplně vypadli z role, hrálo se jen na jednu bránu.