Jednoduché sázení

velke vapno fotbal

Seznamčlánků na Pardubický deník se štítkem FC Slovan Liberec

Pardubice - Fotbal: Krajský přebor nabírá tempo, ve středu se hraje vložené kolo, doma jenom Srch. 20.4.2010 Pardubice se přetlačují s Libercem Pardubice – V České lize dorostu se hodlá vrátit do extraligy Liberec, ale pardubický dorost nedá Severoče

Chrudim 0:1, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - Fotbal

Fotbal se nám po dlouhé pauze vynucené koronavirem vrátil. Fortuna národní liga má před sebou druhé kolo v obnovené jarní části sezóny. Žižkovská Viktorka vstoupila do jara skvěle. Nejprve doma porazila v pražském derby Duklu 5:2, po pauze vyrazila d

Dobříšští fotbalisté z „A“ týmu doháněli o víkendu ...

Po třech porážkách získali dobříšští fotbalisté jeden bod. Vzhledem k tomu, že museli v průběhu zápasu i v penaltovém rozstřelu stahovat dvoubrankové manko, je vydřený bod nakonec cenný.Domácí předvedli zřejmě nejlepší výkon jarní části soutěže a to

FK Mohelnice |

Předvedli jsme dobrý výkon a dali góly. 90 % času byl zápas pod naší kontrolou. Tenhle zápas by měl přispět ke znovunalezení herní pohody. Pochopili jsme, že musíme hrát s nasazením, víme, že umíme hrát dobrý fotbal a snad jsme si začali věřit v zako

HISTORIEŽENSKÉ KOPANÉ V ČESKÉ REPUBLICE

Ira Matthew Concanena. Kolem roku 1800 zájem o fotbal upadá, když ji válcuje hra, z které se fotbal vyvíjel – rugby. Za čínají se ale i tak zakládat fotbalové kluby po celém sv ětě a v roce 1863 konkrétn ě 26. října se zakládá první národní fotbalový

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Broumov - Kobylice 3:0 | Fotbal Broumov

BROUMOV - KOBYLICE 3:0. V Broumově bylo k vidění utkání hrané prakticky výhradně pod domácí taktovkou. Už ve 4. minutě utekl po pěkné přihrávce hostujícím obráncům Schubert, nezištně přihrál před branku M. Gagovi, který nemohl nedat – 1:0.

Archivčlánků :: TJ Velké Poříčí Fotbal

TJ Velké Poříčí - Tatran Hostinné 10:1 (4:0) Získali jsme první jarní vítězství, sice s pěkným skore, ale náš výkon po celý zápas nebyl ideální. Do poloviny prvního poločasu jsme předváděli pohledný fotbal, kombinaci i rychlé akce po křídlech. Po ryc