trutnovský hokej slovensko

BK Loko Trutnov

#13 Kristýna Herinková, #2 Tereza Šípová, #24 Markéta Šmahelová, #7 Tereza Králová, Michal Martišek (trenér), #23 Bailee Korelle Cotton, #17 Dominika Vašáková, #4 Michaela Potočková, #16 Anna Rylichová, #10 Hana Hajnová, #19 Kristýna Holubcová, #20 Š

Bumbálka -

Silnice přes Beskydy na Slovensko bude zavřená až do úterního poledne aktualizováno 14. listopadu 2016 Úzkou a klikatou silnici I/56 od Ostravice přes Staré Hamry a Bílou na Frýdecko-Místecku, která...

TV program pro více než 100 TV stanic na 14 dní dopředu.

Velký TV program oblíbených stanic s možností vyhledávání podle denní doby, dnů nebo slov. TV program - podrobné popisy i fotky, filmy, seriály, sport...

Bravo! Dražba dresů Draků vynesla Vendulce dalších 120 ...

Během benefičního duelu druhé ligy se vybralo na trutnovském zimáku 149 345 korun. V dražbě dresů, která běžela na internetu, se dobročinný výtěžek vyšplhal na 117 341 korun. Sečteno a podrženo, charitativní Hokej pro Vendulku vynesl 266 686 korun!

Místo písemek hurá na hokej - Krkonošský deník

Trutnov - V zatím posledním utkání před svým publikem hokejisté Trutnova přetlačili pražskou Kobru, když po remíze 3:3 dokázali druhý bod uzmout v samostatných nájezdech. Střelcem rozhodující branky byl v sobotním utkání jednatřicetiletý trutnovský ú

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Trutnovský Fedulov: Na novou roli se těším ... -

Rus Pavel Fedulov v jednatřiceti letech ukončil hráčskou kariéru a v Trutnově se přesunul na zadní lavičku střídačky, stal se z něho totiž asistent trenéra. Jak se vlastně dostal do Česka? Chce tu zůstat? Nejen o tom se rozpovídal v našem rozhovoru.

Trutnovský trenér Dvořák: Musím před kluky smeknout ...

Radim Fikejz, trenér SK Vysoké Mýto: „Po průběhu utkání si myslím, že jsme dva body ztratili, kdy jsme skoro celý druhý poločas hráli proti deseti a nebyli jsme schopni si vypracovat gólové situace. Chyběl mi klid a větší trpělivost.“ Pardubice B - M

TRU 5:3 DEC | HC BAK Trutnov - HC Děčín (2. liga skupina ...

Úvodní dějství dnešního zápasu je za námi. Byl k vidění poměrně vyrovnaný hokej, více ze hry ale měli hosté a šli také jako první do vedení. Trutnov v 15. minutě vyrovnával po úspěšném trestném střílení, Medvědi si ale svůj náskok vzali následně zpět

Kultura | Trutnovinky

Povedený, krásný, super. Tak hodnotí nejvěrnější fanoušci nový videoklip kapely Benjaming´s Clan. Skladba Chata v horách nasbírala během soboty a neděle na internetovém kanálu youtube téměř osm set zhlédnutí.

OLFINCAR TRUTNOVSKÝ PŮLMARATON - 2. ročník - REKORDY I V ...

Poslední neděle v květnu se zdá, že bude bývat teplotně nadprůměrná. Po loňské premiéře i 2. ročník Olfincar Trutnovského půlmaratonu, který se konal v neděli 28. května 2017, vykazoval známky vyloženě letního závodu. Nádherné počasí přilákalo na sta