Jednoduché sázení

troliga v hokeji

Útok na desítku se ševcům nezdařil - Zlínský deník

Mladá Boleslav – Útok na desáté místo se opět nezdařil, čekání pokračuje. Zlínští hokejisté tak po dnešní porážce 3:4 na ledě Mladé Boleslavi zůstávají nadále jedenáctí jen o skóre za desátou Olomoucí, která odjela s výpraskem z ledu poslední pražské

Extraliga,české hokejové karty OFS, DS, APS, ČS L

Vrchlického 1092 43601 Litvínov tel: +420 602 635 912 Facebook: IČO: 66686181, DIČ: CZ7809102763

WWW.HOKEJ-LITVINOV

NEJEN TO TI UMOŽNÍ HOKEJKA - ZAPIŠ SE NA ... v CHL přes Kärpät Oulu, Grenoble a Vídeň mezi 16 ... 72 Tomáš TROLIGA, SVK 24. 04. 1984 9 1 1 2 17 Ondřej KOPTA 17. 04. 1995 8 0 0 0 62 Radek PILAŘ 08. 07. 1996 2 0 0 0

Troligovi se daří dobře, už zase mohl obout brusle | Orli ...

Podle doktorů to vypadá dobře,“ přibližuje Troliga stav ramene, které mu bylo ve Znojmě operováno kvůli přetrhaným vazům. „Ještě se rozhoduje, jestli půjdu na operaci kolene, které pomocí speciální kevlarové ortézy můžu zatěžovat, a tak chodím u nás

Slavia se v Hradci ani jednou neprosadila a padla

Červenobílí drželi se soupeřem krok jen v prvních minutách, pak se otěží zápasu chopili Hradečtí, kteří si převahu udrželi až do závěrečné sirény. Mertl a spol. svou aktivní hrou nedali Slavii téměř žádnou šanci a nakonec nastříleli šest branek. Zato

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

| hokej

Utkání je u konce! Viděli jsme opravdu velice pohledný hokej, který byl doplněn o skvělé výkony obou brankářů. V samostatných nájezdech se nakonec šťastnějšími ukázali býti domácí, trestné střílení jako jediný proměnil Viktor Hübl a Verva tak prolomi

NEJEN TO TI UMOŽNÍ HOKEJKA - ZAPIŠ SE NA Streamy z Tipsport extraligy zdarma. ... 72 Tomáš TROLIGA, SVK 24. 04. 1984 10 1 1 2 25 Radovan PAVLÍK 18. 02. 1998 18 0 0 0 17 Ondřej KOPTA 17. 04. 1995 9 0 0 0 93 Petr BE

Myslím si, že jsme v prvních dvou třetinách předváděli poměrně hezký hokej, ale v útočné fázi jsme hráli zbytečně složitě. Navíc došlo ke zbytečným vyloučením na naší straně," našel chyby domácí kouč Miloš Říha. „Podle mého názoru jsme neodehráli špa

Při pádu vrtulníku zemřel známý podnikatel! Syn byl v ...

Oživot podle portálu přišel známý podnikatel Marián Troliga, který vlastnil firmu na výrobu autobusů. Identifikovat ho přišel jeho syn, profesionální hokejista Tomáš. Ten dokonce reprezentoval na dvou mistrovstvích světa do 20 let. Lásku k hok

| hokej

Trápil se spíše domácí lídr extraligy, jenomže hokej, ostatně jako každý jiný sport, se hraje až do samotného konce. Oceláři zbraně nesložili a v minutě šedesáté urvali vítězství. V pořadí si upevnili vedení a v dalším kole budou atakovat stobodovou