Jednoduché sázení

tenis slavičína

POZVÁNKA DO SLAVIČÍNA NA PŘEBORY ZLÍNSKÉHO KRAJE. V KRAJSKÝCH STOLNĚ TENISOVÝCH PŘEBORECH VE SLAVIČÍNĚ SE PŘEDSTAVÍ 60 HRÁČŮ A HRÁČEK. Slavičín – Ve Slavičíně se v sobotu uskuteční Přebory Zlínského kraje ve stolním tenise mužů a žen pro rok 2019.
Cafe Slavia. Přijďte posedět do kavárny s bohatou historií již od roku 1881 v samém centru Prahy a vychutnat si tu pravou kávu. Začněte u nás svůj den výbornou snídaní, kterou podáváme denně od 9:00 hodin.
Slavičín na Zlínsku potřebuje stomatologa, marně ho ale hledá už dva roky. Pro nového zubaře přitom město nachystalo třípokojový byt a nabízí také pomoc při zařizování ordinace. Zhruba 1500 pacientů musí za stomatologickou péčí dojíždět, někteří až 2
Všechny zprávy ze Zlínského kraje. Co se děje v kultuře a sportu? Co řeší naši hasiči a policisté? Denně nové zprávy ze Zlína a okolí.
Zastupitelstvo města Slavičín usnesením č. VIII/3/2019 ze dne 18. 12. 2019 schválilo poskytnutí programových dotací na rok 2020 v celkové výši 1.180 000,- Kč.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Město Slavičín, Slavicin-Mladotice, Zlínský Kraj, Czech Republic. 1.4K likes. Oficiální facebookový profil města, který Vám přinese zprávy z dění ve Slavičíně. Vítejte!
STOLNÍ TENIS – KST; ... který tvořili především hráči z Orla Uh.Brod a ze Slavičína. Hlucké výběry byly úspěšné již v sobotních bojích, když ovládly své základní skupiny. V neděli pak byly již nasazeny přímo do čtvrtfinále. To však nebyla ani zdaleka
Fotbalisté Teplic překvapivě vypadli už ve druhém kole MOL Cupu. Na hřišti Králova Dvora ze třetí nejvyšší soutěže prohráli 0:1, když jedinou branku vstřelil už v páté minutě Michal Hell. Dalších sedm prvoligových týmů, které byly dnes ve hře, postou
Noční ftáci. Prezentace mladé kapely ze Slavičína a Valašských Klobouk, která s chutí hraje jazz, funky a fusion. Prezentace mladé kapely ze Slavičína a Valašských Klobouk, která s chutí hraje jazz, funky a fusion.
Jste hovado a vidlák ze Slavičína, řekla primátorovi šéfka klubu ODS. Na Spartě vládla Kvitová. Uspěla ve „francouzském“ oblečku. dnes 08:00 . Největší favoritka Petra Kvitová vyhrála první tenisový turnaj po koronavirové pauze. Mezi muži dominoval d