Jednoduché sázení

technika fotbal cz

Fotbal - technika a taktika hry - Erich Kollath | Databáze ...

Koupit Koupit eknihu. Fotbal je ve své podstatě symbiózou techniky a taktiky. Obě tyto složky musí být v moderním fotbale ve vzájemné harmonii. Trenérům, hráčům, učitelům i studentům kniha přináší návod, jak této harmonie dosáhnout.

Fotbal - technika a taktika hry od 95 Kč -

Všechny informace o produktu Kniha Fotbal - technika a taktika hry, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Fotbal - technika a taktika hry.

Vítáme vás na

Přenášení hry dlouhou přihrávkou. Úterý, 09 Únor 2016 06:32 Dnešní cvičení využijeme pro starší věkové kategorie, dejme tomu od U13.

Věda, technika, zajímavosti, budoucnost

Zajímá nás věda a technika. Na píšeme o vesmíru, přírodě i technologiích. Inspiruje nás minulost, díváme se do budoucnosti.

Taktika a technika |

TV kategorie. Reprezentace Reprezentace "A" Reprezentace do 21 let Reprezentace do 19 let Reprezentace do 18 let ... Taktika a technika. 5.6.2018 Pavel Malura: 3 obráncový systém Kostariky na MS 2014. 27.4.2018 Trendy profesionálního fotba

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Technika–

Všechny zajímavosti ze světa techniky od miniaturních mechanismů až po obří stroje, to nás samotné zajímá a o tom zde píšeme. Sledujeme vývoj moderních technologií, ale sledujeme i historický vývoj techniky.

Technika iDNES.tv

Výběr nejlepších videí z Česka i ze světa. Reportáže z aktuálních událostí, fotbalové sestřihy, nejlepší góly, zábavná videa, recenze automobilů a přístrojů, profily celebrit nebo rekonstrukce domů a bytů.

3D fotbal do obýváku |

Díváte se rádi na 3D filmy? Líbila se vám podivuhodná planeta Pandora ve filmu Avatar nebo tajemný svět ve snímku Alenka v říši divů? V tom případě pro vás mám dobrou zprávu. Před několika dny začalo v Česku pravidelné televizní vysílání ve 3D formát

Přihlásit se -

Portál pro přípravu a vedení celoročního fotbalového tréninkového procesu se zaměřením na mládež.

Nejlepší kopací technika v lize? Sparťan ... -

Před časem Spartu zničil v předkole Ligy mistrů. A teď jí pomalu všechno splácí. Rumunský záložník Nicolae Stanciu už dal na jaře pět gólů a v pátek si proti Jablonci (2:0) připsal vítěznou trefu z precizně provedeného přímého kopu. „Pro mě nic novéh