Jednoduché sázení

tabulka výher sportka 14 6 2020

SPORTKA výsledky - zkontrolovat Sazka tiket | 777cz.eu

Sportka je nejstarší a nejznámější českou loterijní hrou, kterou už od roku 1957 provozuje společnost Sazka.Tipuje se v ní 6 čísel ze 49, přičemž cílem je trefit jich co nejvíce, o což se můžete pokusit už od 20 Kč.

NĚMECKÉ LOTTO 6aus49 - výsledky, návod, cena, online, losování

Tabulka výher. Ve hře LOTTO 6aus49 je celkem 9 výherních pořadí. Velikost výher se mění, protože se výhry postupně navyšují, dokud je někdo nevyhraje. Na navýšení výher putuje 50% z vkladů hráčů a konkrétní rozdělení těchto peněz mezi jednotlivé pořa

Sportka - legendární hra s největším počtem milionářů

Tabulka výher Sportka. Výherní pořadí ... 14 600 000 Kč . 2 500 000 Kč. 2 460 000 Kč ...

ŠŤASTNÝCH 10 - výsledky, návod, cena, vsadit online, losování

Tabulka výher. Pokud hrajete hru Šťastných 10 bez doplňkové hry Královská hra, určuje se velikost výher podle tabulky pro hru Šťastných 10. Když například tipnete 9 čísel a 7 z nich uhodnete, vyhrajete 200 násobek vsazené částky.

Sportka archiv - Lotoservis

Tento web používá soubory cookies k zobrazování reklam a analýze návštěvnosti, více se dozvíte zde.Obsah těchto webových stránek není oficiálním zdrojem.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Sportka - Kontrola tiketu

Sportka Loterie Sportka. Sportka je nejznámější česká loterie, kterou provozuje společnost Sazka a.s. Sázející se snaží uhádnout 6 čísel ze 49, aby získali maximální výhru, která se pohybuje v řádech několika milionů korun.

SPORTKA (středa, neděle) - výsledky, návod, cena, vsadit ...

Tah Sportky 21.6. 2020 Tah Sportky 24.6. 2020 Hra Sportka a doplňková hra Šance se losují dvakrát do týdně, vždy ve středu a v neděli večer mezi 19 a 20 hodinou.

Sportka aktuální výsledky, kontrola výher, jackpot

Sportka aktuální výsledky, kontrola výher, jackpot. Aktuální výsledky, měsíční a týdenní statistiky, kalendáře a výhry hry Sportka a další informace jen pro vás. Pravidelně aktualizujeme data a výsledky získáváme v řádu minut po jejich oficiálním uve

Sportka - kontrola sázky. Vyhráli jste?

Vyhráli jste ve Sportce? Podívejte se na aktuální výsledky Sportky. Kontrola tiketu (sázenky) online je tu pro vás. Je to rychlé a jednoduché.

Sportka | Výsledky |

Sportka - Výsledky (Pravidla) Ve hře Sportka se sází 6 čísel ze 49. Ve výsledcích Sportky se objevuje čísel sedm. Šest "běžných" a jedno dodatkové. Výsledky Sportky (vylosovaná čísla) pak porovnáte s čísly vámi vsazenými. Už při shodě třech čísel vyh