Jednoduché sázení

svoboďák hokej

Tři cabani ve štatlu! - Blog

Pověsti o původu brněnské skulptury, která byla před osmi lety umístěna na Svoboďák, se různí. Lidé se přou, jestli je to mimozemská raketa, brněnský č**** (časostroj), vibrátor příslušnice ženského (neověřeno) pohlaví z planety HD 40307g, okurka, ná

Panteří Drápek | Panteři

Na Svoboďák jsem dorazil hodinu předem a našel spolužáky. Od kamarádky jsem vyfásl šálu a instrukci – toč s ňou pořád a pořádně. Postupně se náměstí plnilo a před prvním vhazováním už bylo pěkně těsno. Atmosféra krásná, lidi příjemní, teplota obstojn

Demonstrace nebo dobře zrežírované divadlo s (naivními ...

Obdobně Václavák a ani Svoboďák v Brně nebyl rozhodně prázdný. No neměli jsme přízeň médií, koupit jsme si je nemohli a na ruku jako TOP09 a Demokratickému bloku nám ČT nešla. Uvádím to jen proto, že o organizování demonstrací přece jen něco vím a ně

TJ Balvani Strakonice

Hokej bude !!!!! Vyřezejte si z buku hokejky, naostřete šlajfky, nakupte palčáky, na hlavu kokosový ořech a připravte se tak na balvanský match, který se odehraje 30. prosince od 17 hodin do 18:30 hodin na zimáku ve Strakonicích.

Brno, defilé historických vozidel městské dopravy, - Blog ...

anebšpica betelná lebeda na štatlu, vo tym žádná. Městská hromadná doprava slavila 150 let od založení. Hlavní atrakcí byla vozidla, která kdy po městě vozila domácí i lonťáky. Nebyla to však jediná akce ve městě konaná.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

KAM v BRNĚ | Go To Brno

V Brně není nuda. Výběr těch nejlepších akcí. Aktuální festivaly, koncerty, výstavy, filmy, divadlo, sport a mnoho další událostí.

HC Letci Letňany 2007 Utkání s HC Buldoci Neratovice - 17 ...

Založte svému sportovnímu týmu dokonalé stránky. Připraven je kalendář akcí, soupisky, diskuzní fórum, ankety, šablony pro změnu vzhledu a mnoho dalšího pro vytvoření, umístění a vedení vlastních klubových stránek zdarma.

Hlody středeční aneb miluji naše média - Blog

V Brně je stále veselo. Tak například město mění vozový park svého vedení. Kupuje 5 nových limuzín za pouhých 5 mega. Náměstci Ander i Hollan odhodí deklarovaná kola a přesednou do nových luxusních kár.

Veronika Vendlová - Názory

Parlamentní jsou ještě hodně daleko a k předčasným kvůli tandemu prezidenta a premiéra nejspíš nedojde. Nevadí, tak máme čas. Demonstrace mají své kouzlo, ale není pokaždé nutné naplnit Václavák nebo Svoboďák, důležité je udržet tempo a bdělost.

Zaujalo mě « Rubrika | Ellanor

Tu hudbu si fakt užívám, album jsem si nekoupila, turné se středu Evropy vyhýbá, ale musí to být skvělé, slyšet to naživo :).. Nepátrala jsem hlouběji, jak velké seskupení hudebníků a zpěváků to je, ale zdá se, že obsáhlé (jediný klavírista se nemění