Jednoduché sázení

švédi hokeji slovensko

Mistrovství světa v ledním hokeji 1999

První zápas Švédi prohráli. Z tohoto zápasu jsem viděl jen konec třetí třetiny. Švédové ale vedli již od druhé třetiny 1:0. Přesto se podařilo Finům vyrovnat a Švédům po hrubé chybě finského gólmana při rozehrání opět zvýšit na 2:1. Typicky severský

Mistři světa v ledním hokeji |

Vítězové mistrovství světa v ledním hokeji. Tabulka ukazuje přehled mistrů světa v ledním hokeji. První MS se pořádalo v roce 1920, a to jako součást zimních olympijských her. Pořádaní mistrovství světa v rámci olympiády trvalo až do roku 1968, za ná

Švédsko vs. Slovensko online (25.2.2010) - Hokej

Alfredsson (Švédsko) vstřelil branku (3. gól v play-off) , asistence Bäckström a Eriksson Stav zápasu Švédsko - Slovensko 3:4 Opět rychlá odpověď. A podobný gól, jaký už Švédi dali. Bäckström táhl puk za bránu, dal zadovku na před bránou stojícího Al

hokej zive | Sport Dnes

Živě Česko vs. Slovensko Zde můžete sledovat dnes hokejové utkání MS v hokeji 2018 MS hokej 2018 Dánsko 5.5. 2018 20:15 hod Česká R Program Tabuľky Off. web Video Výsledky FB Twitter Stream Čt 4 sport STV 1 STV 2 RTVS SLEDUJTE ŽIVĚ MS v hokeji 2018 Č

Po velké přestřelce porazili Švédi Lotyšsko 5:4. Rozhodl ...

Po velké přestřelce porazili Švédi Lotyšsko 5:4. Rozhodl gól do prázdné brány ... Nadějné výsledky proti silným soupeřům ale slibují do budoucna českému hokeji dobré časy. ... Čeští hokejisté budou hrát příští rok na mistrovství světa v Lausanne, ček

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

MAJSTROVSTVÁ SVETA V HOKEJI 2011 |

Slovensko sa po rozdelení Československa muselo prebojovať z C skupiny majstrovstiev sveta do A skupiny MS v hokeji a postupne skompletizovalo svoju medailovú zbierku. Prvým drahým kovom sa Slovensko pýšilo v roku 2000 v Petrohrade, keď po dramaticko

Online:Česko - Švédsko, MS 2019 - Hokej

Online reportáž - Online: Česko - Švédsko, MS 2019 - Hokej

Online:Švédsko - Česko, MS v hokeji 2018 - Hokej

Online reportáž - Online: Švédsko - Česko, MS v hokeji 2018 - Hokej

Česko - Švédsko 2:3, Hokejová osmnáctka prohrála na MS po ...

Čeští hokejisté do osmnácti let nedokázali na mistrovství světa navázat na výhru na Běloruskem a ve druhém zápase základní skupiny B podlehli ve Spišské Nové Vsi Švédsku 2:3. Svěřenci Václava Varadi sice dokázali díky trefám Zadiny a Kerna smazat dvo

ONLINE: Rusko– Švédsko |

Nic dalšího se již v první třetině nestalo. Mohli jsem vidět velice rychlý a aktivní hokej s mnoha útočnými šancemi na obou stranách. Švédi na konci třetiny využili přesilovku zásluhou Patrika Zackrissona a odcházejí tak do kabin za stavu 1:0.