surynek hra fotbal

| fotbal

- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.

Opava porazila sparťanské béčko a drží vedení, první výhru ...

Opavští fotbalisté se utrhli Zlínu a vedou druhou ligu o dva body. V pátém kole totiž doma porazili sparťanské béčko, zatímco jejich konkurent s Varnsdorfem jen remizoval. První výhru v druhé lize slaví brněnští fotbalisté, uspěli v Sezimově Ústí. Mo

Souhrn fotbalového víkendu na Opavsku a Hlučínsku ...

Surynek, 12. Bartl. Rozhodčí: Adam – Kotík, Trávníček. ... vůbec nic," byl objektivní trenér bolatického béčka Jiří Šula. „Řeknu to jako Tomáš Pospíchal, fotbal nemá logiku. Byli jsme lepší než domácí, měli moře vyložených šancí, ale gól jsme nedali

Fotbalová Olomouc je opět ligová, postup vybojovala tři ...

Fotbalová Olomouc je po roce opět ligová. Sigma ve středečním vloženém 27. kole druhé nejvyšší soutěže vyhrála v Pardubicích 2:1 a už nemůže skončit hůř než na stříbrné příčce. O druhé postupové místo svedou ve zbývající fázi sezony boj Varnsdorf se

Sparta i s hráči širšího kádru vyhrála Letní ligový pohár ...

Sparta vyhrála druhý ročník Letního ligového poháru Prahy. V dnešním finále porazila domácího druholigového nováčka Loko Vltavín jasně 3:0, přestože nastoupila s hráči širšího kádru. Třetí místo obsadila Viktoria Žižkov, která dopoledne vyhrála nad B

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Přehled fotbalového víkendu - Frýdecko-místecký a třinecký ...

Region - Souhrn okresních fotbalových zápasů v regionu. Nováček krajského přeboru Vendryně byl s favorizovaným týmem z Pusté Polomi blízko zisku tří bodů, o ně je nakonec připravil hostující Liška v 88. minutě. Fotbalisté Sedlišť totálně zaspali závě

Souhrn fotbalového víkendu - Frýdecko-místecký a třinecký ...

Brankář Čáslavi Ducheček byl u míče dříve než domácí Surynek, kterého atakuje Hečko. ... První poločas předváděly Řepiště velmi pohledný fotbal, bohužel však pouze po velké vápno hostů. ... Do druhé půle hosté vlétli s větším odhodláním a první čtvrt

Trenér FK Čáslav Miloslav Brožek: „Dneska jsme umřeli na ...

Už to nebyla hra z první půle, ve které jsme divákům nabídli pěkný fotbal. Bohužel se teď na krásu nehraje, teď se hraje na body, protože jich máme málo." Branky: 46.

Sparta vděčí za postup Čechovi, Liberec je již ve ...

Praha - S notnou dávkou štěstí prošla do osmifinále domácího poháru pražská Sparta. Letenští nastoupili do dohrávky třetího kola na Žižkově s řadou noviců v sestavě a druholigovou Viktorku Žižkov udolali po výsledku 1:1 až na pokutové kopy. Jistým čt

Chceme hrát útočný fotbal, říká před jarní částí kouč ...

Chcemeútočit na nejvyšší pozice. To hlásí fotbalisté druholigového Táborska, které přezimovalo na šestém místě s 26 body. Největší změna se přes zimu odehrála na postu trenéra. Petra Frňku, kterého si vybrala na svou lavičku ligová Ostrava, nahradil