Jednoduché sázení

štěpánovice fotbal výsledky

SK Mladé

Výsledky pronásledovatelů áčko motivovaly. Po nepovedeném představení našich hráčů minulý týden ve Zlivi, ( zápas skončil 0:0 ) se Mladé představilo opět doma v neděli proti rezervnímu týmu Jankova. Výsledky všech ostatních týmů, které usilují o čelo

Fotbalový víkend na jihu Čech - Táborský deník

České Budějovice - Přinášíme přehled fotbalových zápasů na jihu Čech na tento víkend. Není-li uvedeno jinak, úředně od 14 hodin.

TJ SokolŠtěpánovice

Vítejte na stránkách TJ Sokol Štěpánovice , které jsou 100%ně věnované fotbalu.Naleznete zde aktuální informace o aktivitách klubu, výsledky z odehraných zápasů, informace o hráčích, rozpisy zápasů a mnoho dalších informací.

TJ SOKOLŽABOVŘESKY - AKTUALITY - Losovací aktiv OFS ČB 28 ...

Dne 28.6.2017 proběhl v Nerudově ulici v prostorách školy Losovací aktiv OFS ČB. Proběhlo tradiční vyhlášení nejlepších týmů, střelců z jednotlivých soutěží a byly předány ceny Fair play.

Frymburský fotbal slavil sedm křížků | I. B třída | Články ...

Ve Frymburku to uplynulý víkend žilo fotbalem. Místní klub slavil sedmdesáté výročí od založení, hrál se Memoriál Otakara Mertla a Josefa Nováka. Zahrály si všechny kategorie, frymburský A-tým, přípravka, družstva veteránů a dokonce i žen.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Fotbalový víkend na jihu Čech - Táborský deník

V Písku mohli fanoušci ve středu tleskat fotbalistům české dvacítky, kteří si zde na závěr soustředění zahráli mezi senou (vpravo táborský Lukáš Pfeifer) a v sobotu mohou jít fandit svému FC Písek, který v poslední utkání letošní III. ligy hostí Rado

Fotbalový víkend na jihu Čech - Písecký deník

Tradičně přinášíme přehled fotbalových soutěží na jihu Čech na nejbližší víkend.

Brno-venkov - výsledky -

Volby do Poslanecké sněmovny PČR se budou konat 25. a 26. října 2013. Vyhlášení voleb předcházel pád Nečasovy vlády a neschválení Rusnokova kabinetu. Pro rozpuštění dosavadní Sněmovny se vyslovilo 140 poslanců.

Dvacet let fotbalového Titaniku Štěpánovice | Fotbalový ...

Dvacet let fotbalového Titaniku Štěpánovice. Štěpánovice – Že muži a zvláště fotbalisté nestárnou, se ví i ve Štěpánovicích. Díky Old Boys z tamního Titaniku. U zrodu štěpánovického Titaniku byl František Daňhel, kterého fanoušci sportu znali hlavně

Fotbalový víkend na jihu Čech - Strakonický deník

České Budějovice - Přehled fotbalových soutěží na jihu Čech na tento víkend: není-li uvedeno jinak, úředně od 17 hodin.