Jednoduché sázení

satira králové fotbal

Michal Sadílek - Blog
Michal Sadílek #TOTALITA2020 je možná šance. Možná, že se mýlím - tuhle píseň Jaromíra Nohavici hraji často, všude a veřejně - protože je čistá, jasná, krásná a je v ní tolik radosti, že mi pomáhá zahojit rány, na které žádná psychoterapie neplatí.
Šídlem do Xavera - Blog
Šťastné pondělí Jindřicha Šídla je pořad, jehož žánrem je politická satira, a tak je k tomu třeba přistupovat. Je tedy poměrně logické, že se terčem poněkud nekorektního přístupu v tomto pořadu působících novinářů stane někdo, kdo se vydal zcela opač
2016: Válka je mír, svoboda je otroctví, nevědomost je ...
Orwellovo dílo bylo vždy veřejnosti předkládáno jako popiska socialistických diktatur. Uběhl zlomek času v historii lidstva a údajně demokratické vlády světa kopírují toto dílo s čím dál větší důsledností. Můžeme opět srovnávat.
- Diskuse
Srovnáváte nesrovnatelné. Když někdo rozšíří hoax (nebo kachnu, jak se říkalo dříve), že chce Brusel přejmenovat Karlův most, tak na to nějaká skupina lidí (třeba i dost velká) skočí a začne nadávat na EU, ale žádný další podstatnější dopad to nemá.
Diskuse: Koronavirus je spravedlivý a zachraňuje svět ...
Značné pobouření vyvolalo v Německu video satirické skupiny Bohemian Browser Ballet. V něm herec Christian Brandes vyzdvihuje koronavirus kvůli tomu, že napomáhá uzdravení planety a je odpovědí na „turbokapitalistickou“ politiku růstu. Kritikům se zv

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové
4 Fotbal v kraji: Petr Václavek je ve Dvoře Králové spokojený a věří v posun do vyšších pater tabulky; 5 Závěr podzimu se blíží. Áčko porazilo Poříčany, rezerva se zmítá v krizi. Padl i dorost; 6 Proti Ostré jsme vyhráli na penalty, rezerva nezvládla
Humor a satira jsou jako kanárek v dole - Blog
Lidé ještě vůbec netuší, jaké smrtelné nebezpečí jim hrozí, ale kanárek v kleci už je vzhůru nohama. Kdo to varování přehlédne, krutě zaplatí. Staří horníci to věděli, proto tam kanárky měli, a včas z dolu vypadli. Ale politici?
Špatný sen trenéra Jindřicha Trpišovského (SK Slavia Praha ...
Tento blog prosím berte milí čtenáři se značným odstupem. Jsem celoživotním fanouškem Slávie, zdědil jsem to po tátovi, můj syn po mně a po něm jeho syn. To, co tady napíšu, bych "sešívaným klukům" nikdy nepřál! Takže satira.
- Diskuse
Cudně jste zamlčel, že pokud se někde představení Boss Babiš hraje, je vyprodáno, že se hra nehraje v těch obcích, kde sedí v čele lidé z ANO (kteří pracují pro pana Babiše, který se umí docela dobře mstít a využívat své moci).
Co je satira a co je projev netolerance - Blog
Kolega Pavel Poncar sdílel komiks Joea Sacca, kterým se tento autor k této otázce vyjadřuje. Podle mého názoru je Joe Sacco totálně vedle, nicméně jeho komiks je přesto užitečný k tomu, abychom si ukázali, v čem je rozdíl mezi satirou a hanobením.