Jednoduché sázení

řezníček olomouc fotbal

OPA 2:1 OLO | SFC Opava - SK Sigma Olomouc (FORTUNA:LIGA ...

Fotbal. FORTUNA:LIGA. SFC Opava– SK Sigma Olomouc . 2:1. konec (2:0) Statistiky ... ze hřiště odchází Jan Řezníček, přichází Tomáš Jursa. 88. Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Michal Vepřek, přichází Jakub Yunis. ... SK Sigma Olomou

DaliborŘezníček - Hokej

Myslel si,že už si za Zlín nikdy nezahraje, teď je Řezníček zpátky 28.12.2016 10:17 Čtyři dny před Vánocemi hrál v maďarskému Fehérváru, ve středu měl nastoupit ve slovinské Lublani.

JakubŘezníček | CSFOTBAL

JakubŘezníček nastoupil v nejvyšší soutěži poprvé v sezóně 2006/07; odehrál 273 zápasů a vstřelil 67 gólů.

- Kraje a okresy

Official server - Football association of Czech Republic. You can find here and read best news, all informations, fixtures and results of all leagues in Czech Republic

Aktuality– Sport – Nejlepší sport

Nejlepší sport na českém internetu. Původní zpravodajství, on-line reportáže, rozhovory, analýzy, diskuse, ostatní sporty.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

FC Fastav Zlín –

Fotbalisté Zlína porazili v 16. kole první ligy Olomouc 1:0. Moravský souboj rozhodl v 88. minutě Jakub Kolář, který si připsal premiérovou branku v nejvyšší soutěži. Zlín v lize zvítězil po devíti zápasech a posunul se na třinácté místo neúplné tabu

Test Pardubic s Olomoucí: Rozdílné poločasy i výkony ...

Jediný gól vstřelil záložník Jan Řezníček, ale poločasový stav mohl být pro Pardubice ještě příznivější. Své příležitosti ovšem nevyužili Fousek a Piroch, jenž hlavičkoval těsně vedle tyče. „Do druhého poločasu jsme prostřídali, iniciativu pak jasně

Na Votroky se vysypal pytel sněhu i gólů - Rychnovský deník

Olomouc - Hradec Králové 7:3. Fakta – branky: 48. a 83. Hála, 77. a 81. Manzia, 14. Plšek, 29. Řezníček, 63. Kalvach – 51. a 72. Martan, 88. Pajer.

Reportáž ze zápasu FK Mladá Boleslav - Sigma Olomouc ...

Reportáž FK Mladá Boleslav - Sigma Olomouc. vám přináší reportáž, výsledek, žluté a červené karty, střelce gólů a další informace k utkání FK Mladá Boleslav - Sigma Olomouc.

- Adresář trenérů ČMFS - Football association of ...

Příjmení Jméno Narozen Kval. Platnost Kr. Bydliště; Adamík: Jan: 04.09.1979: BU: 12.02.2018-31.12.2020: 0: Olomouc-Chomoutov: GC: 27.11.2017-31.12.2020: 0 ...