Jednoduché sázení

řezníček olomouc fotbal

Fotbal. FORTUNA:LIGA. SFC Opava– SK Sigma Olomouc . 2:1. konec (2:0) Statistiky ... ze hřiště odchází Jan Řezníček, přichází Tomáš Jursa. 88. Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Michal Vepřek, přichází Jakub Yunis. ... SK Sigma Olomou
Myslel si,že už si za Zlín nikdy nezahraje, teď je Řezníček zpátky 28.12.2016 10:17 Čtyři dny před Vánocemi hrál v maďarskému Fehérváru, ve středu měl nastoupit ve slovinské Lublani.
JakubŘezníček nastoupil v nejvyšší soutěži poprvé v sezóně 2006/07; odehrál 273 zápasů a vstřelil 67 gólů.
Official server - Football association of Czech Republic. You can find here and read best news, all informations, fixtures and results of all leagues in Czech Republic
Nejlepší sport na českém internetu. Původní zpravodajství, on-line reportáže, rozhovory, analýzy, diskuse, ostatní sporty.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Fotbalisté Zlína porazili v 16. kole první ligy Olomouc 1:0. Moravský souboj rozhodl v 88. minutě Jakub Kolář, který si připsal premiérovou branku v nejvyšší soutěži. Zlín v lize zvítězil po devíti zápasech a posunul se na třinácté místo neúplné tabu
Jediný gól vstřelil záložník Jan Řezníček, ale poločasový stav mohl být pro Pardubice ještě příznivější. Své příležitosti ovšem nevyužili Fousek a Piroch, jenž hlavičkoval těsně vedle tyče. „Do druhého poločasu jsme prostřídali, iniciativu pak jasně
Olomouc - Hradec Králové 7:3. Fakta – branky: 48. a 83. Hála, 77. a 81. Manzia, 14. Plšek, 29. Řezníček, 63. Kalvach – 51. a 72. Martan, 88. Pajer.
Reportáž FK Mladá Boleslav - Sigma Olomouc. vám přináší reportáž, výsledek, žluté a červené karty, střelce gólů a další informace k utkání FK Mladá Boleslav - Sigma Olomouc.
Příjmení Jméno Narozen Kval. Platnost Kr. Bydliště; Adamík: Jan: 04.09.1979: BU: 12.02.2018-31.12.2020: 0: Olomouc-Chomoutov: GC: 27.11.2017-31.12.2020: 0 ...