Jednoduché sázení

prodlouzeni fotbal třinec

Třinec zdolal i Pardubice až v prodloužení a přiblížil se ...

Třinec – Během dvou dní dvě výhry v prodloužení. Hokejisté Třince po Vítkovicích udolali v extra pětiminutovce také Pardubice a po triumfu 3:2 ztrácí na vedoucí Liberec už jen bod. Hlavní měrou se na triumfu Slezanů, kteří Dynamo zdolali i potřetí v

Diskuse: Třinec udolal v prodloužení Ambri a čeká ho ...

Hokejisté Třince zvítězili v semifinále Spenglerova poháru v Davosu nad švýcarským celkem Ambri-Piotta 3:2 v prodloužení. V úterý v poledne je čeká finálový duel s Kanadou, která bude bojovat o rekordní 16. triumf. Český tým si zahraje finále prestiž

Liberec - Třinec 2:3 PP, Oceláři udeřili ve druhém ...

Hokejisté Třince mají mistrovský mečbol! V klíčovém pátém duelu finálové série Tipsport extraligy v Liberci rozhodl o výhře Ocelářů 3:2 až ve druhém prodloužení v 87. minutě Ondřej Kovařčík. Slezskému týmu schází po nejdelším utkání sezony a pátém ne

Třinec uspěl v Plzni i podruhé, Brno vyhrálo v prodloužení ...

Třinec pak hrál přesilovku, v níž domácí naděje udržel nad vodou Frodl. Zahanbit se nenechal ani Hrubec, který rovněž v početní převaze vychytal Kracíka. Hosté pak ustáli ještě i další přesilovku a tlak Západočechů, jimž k vyrovnání nepomohla ani hra

Oceláři vyhráli v Liberci dlouhé prodloužení a mají titul ...

Třinečtí hokejisté zvítězili v Liberci 3:2 ve druhém prodloužení a stejným poměrem 3:2 vedou i finálovou sérii. Zápas rozhodl v čase 86:11 Ondřej Kovařčík a Oceláři budou tuto neděli od 17:20 útočit na zisk mistrovského titulu. "Je to euforie, ale je

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

FK Fotbal Třinec - Příspěvky | Facebook

FK Fotbal Třinec, Třinec. 2,3 tis. To se mi líbí. Vítáme vás na stránkách klubu FK Fotbal Třinec.

Kometa vyhrála první zápas v prodloužení, Třinec dokonce ...

Na rozdíl od ostravského klubu využil domácího prostředí Třinec, který vyhrál nad Pardubicemi 3:2 po samostatných nájezdech. Hokejisté Brna vykročili za obhajobou mistrovského titulu vítězstvím 3:2 v prodloužení v úvodním čtvrtfinálovém utkání ve Vít

Vyrovnáno. Liberec dokázal vyhrát v prodloužení v Třinci a ...

Další uvolnění vládních opatření. Od pondělí může na fotbal 2500 lidí 12. 6. 2020; Další uvolnění vládních opatření. Od pondělí může na fotbal 2500 lidí 12. 6. 2020; Staral se o Beckenbauera i současné hvězdy. Lékař Bayernu po čtyřech dekádách končí

Chomutov i podruhé zaskočil Třinec, v prodloužení rozhodl ...

Hokejisté Třince ztratili na domácím ledě také druhé čtvrtfinálové utkání, když Chomutovu podlehli 3:4 v prodloužení. Piráti v řádné době dotáhli dvougólovou ztrátu a v 77. minutě rozhodl třetím přesilovkovým gólem v zápase Vladimír Růžička. Chomutov

Třinec má k titulu blíž. Bílé Tygry zkrotil ve druhém ...

Třinec má k titulu blíž. Bílé Tygry zkrotil ve druhém prodloužení Ondřej Kovařčík Trenéři Ocelářů udělali po předchozí porážce změny ve složení tří útočných formací, naopak na straně domácích vyměnil jen Kolmann v obraně Stříteského.