Jednoduché sázení

pasecký fotbal hra

Petr Pasecký - Fotbal -

13. 6. 2020 15:30 13. 6. 2020 18:30 Kolín nad Rýnem vs. Union Berlín fotbal - Německá Bundesliga - 31:Kolín nad Rýnem vs. Union Berlín RheinEnergie Stadion, Kolín nad Rýnem

Juniorka: Slavia -Č. Budějovice 4:1

Pasecký. Slavia: Soukup - Dostál (61. Möglich), Souček, Pelikán, Bejbl - Salašovič (46. Brož) - Zámečník (68. Hurka), Hrubý, Mysliveček (61. Batka), Zdichynec (46. Vitarigov) - Diop ... ale následnou dorážku nabíhajícího Paseckého už nikoliv - 1:1. V

Liberec se rozloučil se sezonou i Vavruškou výhrou 5:1 nad ...

Liberec - Fotbalisté Liberce porazili v závěrečném 30. kole první ligy České Budějovice 5:1. Jihočeši vedli po brance Michala Řezáče, ale pak skóre dvěma trefami otočil Josef Šural, jenž tak stylově oslavil dnešní 25. narozeniny. Další góly domácích

Paseka - Výsledky pro Komunální volby 2018, kandidátky ...

Připravujeme výsledky pro Paseka. Manuál pro voliče, kandidátky, online zpravodajství, výsledky.

Home Fotbal FOTO: VČernovíře rozhodovaly penalty. ... Za necelé dvě minuty se pasecký Mako ocitnul sám před Sedlářem a svoji šanci bezezbytku zužitkoval – 2:1. ... I v následujících minutách se hra přelévala ze strany na stranu a pro divácké oko byla

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Vodňanská liga má svého vítěze - Strakonický deník

Vodňany - Vodňanská liga napsala v sobotu 17. února poslední kapitolu ročníku 2017/2018.

Informace o klubu SK DynamoČeské Budějovice | FORTUNA:LIGA

České Budějovice – Fotbalisté Českých Budějovic zvítězili v 27. kole FORTUNA:LIGY nad Olomoucí 2:0 dvěma góly po přestávce. Skóre v 50. minutě otevřel Patrik Čavoš a v 80. minutě přidal pojistku Jiří Kladrubský.

Futsal - Jihočeský kraj

29.2.2016, 16:40 | vložil: Petr Pasecký . V neděli se v Prachaticích odehrála semifinálová utkání JS Agency futsal ligy. Semifinále se hrálo na dvě utkání a jeho složení bylo Rumpál - Strabag, Jelimani - Club 111.

Tisíce Čechů trpí závislostí na sociálních sítích. Pomoc ...

Na sociálních sítích jsou prý závislé tisíce Češek a Čechů. Na jediné české klinice adiktologie se zatím nikdo s touto závislostí neléčil. Problém s nadměrným sledováním internetu a sociálních sítí se ale stále víc objevuje u lidí, kteří se léčí s ji