Jednoduché sázení

obrat fotbal online

FOTBAL ONLINE: Bleskový obrat, Sparta už v Karviné vede ...

Oba lídři soutěže v sobotu koncertovali, předvést se teď mají jiní. Nedělní program 26. kola fotbalové Fortuna ligy nabízí tři zápasy. Teplice remizovaly s Opavou 2:2, hosté nevyužili penaltu, ale už nejsou poslední. Bohemians porazili České Budějovi

Senzační obrat s kaňkou! Barceloně pomohl svými chybami ...

Senzační a nezapomenutelný! Obrat, který se zapsal do fotbalových dějin. Když v březnu 2017 Barcelona senzačně vyhrála v Lize mistrů odvetu nad PSG 6:1 a smazala porážku 0:4 z prvního duelu, média se předháněla v bombastických titulcích. Po třech let

Obrázky Google

Obrázky Google. Nejpropracovanější vyhledávání obrázků na webu. Rozšířené hledání obrázků: Inzerujte s Googlem Vše o Googlu

Válka v derby. Sparta i Slavia vstoupily do jarní části ...

Sparta i Slavia vstoupily do jarní části ligy nepovedeně, teď věří v obrat formy Fotbalisté Sparty se ve šlágru 24. ligového kola představí v derby na hřišti Slavie. Před dnešním duelem jsou ale sparťané dobře naladění.

Parádní obrat vlašimské čtrnáctky s Trutnovem - Benešovský ...

Parádní obrat vlašimské čtrnáctky s Trutnovem. 12.4.2018 . ... FOTO: Spojil manažerské schopnosti a fotbal. Tran pomáhá profesionálům ... Další online trénink s mágem míče Honzou Weberem. Fotbal Výkonnostní fotbal se vrací! Benešov uspořádá kvalitně

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Olomouci se zdařil pohárový obrat -

Fotbalisté Olomouce otočili zápas 2. kola domácího poháru MOL Cupu v Rosicích a zvítězili vysoko 5:1. Vstup do soutěže zvládlo proti třetiligovému soupeři také Slovácko, které i díky hattricku Lukáše Sadílka vyhrálo na hřišti Vrchoviny 5:0.

Fotbal -

Fotbal má obří problém se zneužíváním léků na bolest ... Domácí obrat řídil Carlos Fernández, který nejprve v 70. minutě donutil k teči do vlastní branky stopera Djeného a za devět minut nejistého brankáře Davida Soriu znovu překonal z dorážky. Grana

Plzeň - Jablonec 2:1, bleskový obrat v závěru, mistr ...

Vstali z mrtvých a v posledních minutách otočili zápas, v jehož průběhu byli horší. Fotbalisté Plzně porazili Jablonec 2:1 a před příštím utkáním na Slavii stáhli ztrátu na lídra na dva body. Klíčovými muži byli střídající Kayamba, jenž nahrál na obě

Brno - Příbram 3:3, Divočina o první ligu skončila remízou ...

Vúvodním barážovém utkání o účast v první fotbalové lize remizovala Zbrojovka Brno s Příbramí 3:3. Brnu se málem podařil dokonalý obrat, už po jedenácti minutách totiž prohrávalo 0:2 brankami Matouška a Kodra. Domácí se ale nevzdali, ještě do poločas

Irsko - Dánsko 1:5, Velkolepý obrat! Dánové postupují na ...

Fotbalisté Dánska otočili barážovou odvetu v Irsku a po vítězství 5:1 si jako poslední evropský tým zajistili účast na mistrovství světa. O výhře Seveřanů, kteří v úvodním domácím utkání minulý týden remizovali 0:0, rozhodl třemi góly Christian Eriks