Jednoduché sázení

jocuri fotbal penalty cristiano ronaldo

Milánské derby ovládl Inter a v lize zůstává stoprocentní ...

Řím - Fotbalisté Interu Milán vyhráli městské ligové derby proti AC 2:0 a i po 4. kole jsou v Serii A jediným týmem bez ztráty bodu. Jejich pronásledovatelé z mistrovského Juventus Turín otočili zápas s Veronou a dál ztrácejí dva body. O výhře Staré

PetrČech se opět zranil, nedochytal v Blackburnu |

Výhru Chelsea zařídil v 22. minutě útočník Joe Cole. Londýnský tým dál ztrácí pět bodů na druhý Manchester United, který dnes zvítězil 2:1 nad Evertonem. Rozhodl o tom až dvě minuty před koncem z penalty Cristiano Ronaldo. Úřadující anglický šampion

Serie A - Turínské derby rozhodl z penalty Ronaldo, slaví ...

16.12. - I pošestnáctém kole se zdá, že Juventus letos v Serii A znovu nebude mít konkurenci. Turínské derby rozhodl z penalty Cristiano Ronaldo, svou třetí nulu v sezóně vychytal gólman Mattia Perin. I druhé sobotní střetnutí rozhodl pokutový kop, v

Primera Division - souhrn 12. kola -

Fotbalový článek na téma: Primera Division - souhrn 12. kola. Rubrika: Komentáře a souhrny. EuroFotbal vám nabízí další fotbalové články, zprávy, výsledky a fotbal. statistiky.

Ronaldo– Wikipedie

Ronaldo Luis Nazario de Lima známý jako Ronaldo (* 18. září 1976, Bento Ribeiro) je bývalý brazilský fotbalový útočník.Kromě brazilského má i španělské občanství. Od roku 2018 je většinovým vlastníkem prvoligového španělského klubu Real Valladolid..

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Francesco Acerbi - Právě dnes

Fotbalisté Juventusu Turín porazili v italské lize FC Janov 2:1 a posunuli se do čela tabulky o bod před Inter Milán. O výhře "Staré dámy" rozhodl v šesté minutě nastavení z penalty Cristiano Ronaldo.

PSG bude v Parku Princů dohánět manko, postoupí bez ...

PSG sice na stadionu Santiaga Bernabeua poslal do vedení Adrien Rabiot, ale těsně před odchodem do kabin srovnal z penalty Cristiano Ronaldo. Portugalský kanonýr následně dokonal obrat a třetí gól Realu přidal Marcelo. Další rána pro ambiciózní tým z

Na Slavii si nepřišli, ale slavný AC vyřídili bez potíží ...

O výhře Staré dámy 2:1 rozhodl gólem z penalty Cristiano Ronaldo. V milánském derby na San Siru se skóre změnilo až v druhém poločase. Čtyři minuty po přestávce se díky šťastné teči do protipohybu Gianluigiho Donnarummy trefil Marcelo Brozovič.

Juventus zdolal Janov v nastavení a zase je na čele ...

Fotbalisté Juventusu Turín porazili v italské lize Janov 2:1 a posunuli se do čela tabulky o bod před Inter Milán. O výhře rozhodl v šesté minutě nastavení z penalty Cristiano Ronaldo.