hokej cz boleslav plzeň

BK Mladá Boleslav, 09.02.2000 -

NED Hockey Nymburk - BK Mladá Boleslav, 09.02.2000

Sestřih utkání Mladá Boleslav - Plzeň – ČT sport – Česká ...

Koronavirus Fotbal Hokej Podcasty Hokej 60 StudioČT sport Americký fotbal Atletika Baseball a softbal Basketbal Biatlon Boby a skeleton Box Curling Cyklistika Dostihy Florbal Futsal Golf Házen ... Sestřih utkání Mladá Boleslav - Plzeň. 15. 02. 2020 1

Plzeň - Ml. Boleslav 1:4 Mladé Boleslavi k ... -

Hokejisté Mladé Boleslavi vyhráli v 6. extraligovém kole na ledě Plzně 4:1. Domácí se sice po bezbrankové úvodní třetině v polovině utkání ujali vedení, ale hosté dokázali během necelé půlminuty vyrovnat a obrat v zápase dokonali třemi góly ve třetí

D Mladá Boleslav - D Plzeň, 29.02.2020 | - web ...

D Mladá Boleslav - D Plzeň, 29.02.2020

Plzeň - Ml. Boleslav 3:2 SN, Plzeň ... -

Hokejisté Plzně zdolali ve 32. kole extraligy Mladou Boleslav 3:2 po samostatných nájezdech a po dvou porážkách znovu uspěli. Domácí sice během první třetiny dvakrát vedli, ale hosté stačili vždy gólově odpovědět. Zbytek hrací doby branku nepřinesl a

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Boleslav v dohrávce zdolala Plzeň a střídá ... -

Hokejisté Mladé Boleslavi udolali v dohrávce 45. kola extraligy Plzeň 3:1 a posunuli se před Západočechy na druhé místo tabulky. Vítězný gól vstřelil ve 32. minutě David Šťastný, na dvou brankách se podílel Martin Ševc. Kapitán hostů Milan Gulaš si p

Ml. Boleslav - Plzeň | ONLINE hokej | 22.2 ... -

Extraliga ledního hokeje ŽIVĚ na | Ml. Boleslav - Plzeň | ONLINE hokej | 22.2.2019 17:30. Sledujte online průběh a aktuální výsledky.

O systému TELH je rozhodnuto: rok bude ... -

Z Tipsport extraligy se v sezoně 2020/2021 nebude sestupovat, bude ale otevřená pro vítěze Chance ligy. Na pátečním jednání o tom rozhodl výkonný výbor Českého hokeje.