Jednoduché sázení

fotbal moravec rozhovory

Český biatlonista Ondřej Moravec skončil třináctý v závodě ...

Český biatlonista Ondřej Moravec skončil třináctý v závodě Světového poháru ve sprintu na 10 kilometrů v německém Oberhofu. Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište na .

Předplatné MF DNES

Výrazně nižší cena MF DNES než na stánku. Každý den noviny ve vaší schránce do 7:30. Pořiďte si předplatné s časopisy Ona DNES, Test DNES, Doma DNES, Dnes +TV, rodina nebo Víkend.

Emanuel Moravec -

Emanuel Moravec (17. 4. 1893 - 5. 5. 1945),český legionář, za první republiky voják z povolání, za okupace kolaboroval s nacisty, byl ministrem školství a lidové osvěty protektorátní vlády. Po vypuknutí pražského povstání spáchal sebevraždu.

TJ Moravec B |

- fotky, tipování, hodnocení, komentáře a mnoho dalšího na nejčtenějším místě českého internetu o amatérském fotbalu.

Novinky | SPORTOVNÍ KLUB JIŘICE

VV FAČR schvaluje, v souvislosti s aktuální koronovirovou situací, změnu Soutěžního řádu, podle které: Ve výjimečných případech, kdy nelze soutěž dohrát z důvodů vyšší moci, může být soutěžní ročník ukončen nebo změněn systém mistrovských a pohárovýc

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

FK Teplice

Oficiální stránky FK Teplice. Rozhovory domácího týmu po utkání Teplice - Opava (31.5.2020)

TJ Moravec– TJ Sokol Křoví A – TJ Sokol Křoví

Přišel dlouhý nákop, byl z toho roh a po něm hlavičkoval přesně Lukáš Němec,“ štval vstup do zápasu Brožu. Následně byl k vidění vyrovnaný fotbal. Ve 20. minutě ale hosté změnili styl hry, zatáhli se a čekali na brejky. Moravec se v ofenzivě trápil,

FK Baník Sokolov

Officiální webové stránky FK Baníku Sokolov, který je fotbalový klub hrající 2. ligu.

Václav Morávek – Wikipedie

Václav Morávek, známý jako Pobožný pistolník (8. srpna 1904, Kolín – 21. března 1942, Praha) byl v meziválečném období důstojník československé armády a za druhé světové války hrdina českého protinacistického odboje, člen legendární skupiny přezdívan

MSFL Archivy - FOTBAL NA HODONÍNSKU

V pátečním termínu se odehrálo další kolo MSFL. Hodonín nastoupil k utkání proti druhé Kroměříži a odehrál s favoritem vyrovnanou partii. Rozhodnutí padlo až ve třetí minutě nastavení, kdy hostům vystřelil výhru Moravec. Continue reading “MSFL: Hodon