Jednoduché sázení

fotbal itálie beach rhodos

Ostrov se pak zazelenal a pokryla ho záplava různobarevných květin a rostlin. V dnešní době těží ze své pestré historie, která zanechala otisky v mnoha ohledech, takže se může chlubit především množstvím dochovalých historických památek ale...
Prohlédněte si recenze hotelu Stafilia Beach, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Stafilia Beach, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Stafilia Beach na největším online prodejci zájezdů v ČR.
Řecko - Rhodos - Lardos - Hotel Stafilia Beach
Řecko - Rhodos - Kolymbia - Hotel Alfa Beach
Stafilia Beach - Písečno-oblázková pláž 50 m, 55 km z letiště

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Cestovní agentura - last minute, katalogové zájezdy, obrázky a popisy ubytování, mapa polohy hotelu, pobytové, poznávací, exotika, lyžařské
Prohlédněte si recenze hotelu Memphis Beach, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Memphis Beach, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Memphis Beach na největším online prodejci zájezdů v ČR.
Rhodos Beach - Písečná pláž u hotelu
Sunrise Beach Rhodos - Písečná pláž u hotelu, dětský bazén, pro rodiny s dětmi, 57 km z letiště, bar u bazénu
Hotel Alex Beach se nachází přímo na pláži (písek s oblázky, doporučují se boty do vody). Městečko Theologos je vzdálené cca 1,5 km, město Rhodos 20 km, zastávka autobusu se nachází u hotelu, pobřežní ulice vede za hotelem.