Filip NOVÁK , Filip KALINA 5/5 23:41: D: Filip KALINA Václav MAŠEK 5/4 24:33: D: Václav MAŠEK Jaroslav RYBÁK , Filip NOVÁK 5/5 26:03: D: Štěpán BACÍK Filip NOVÁK , Václav MAŠEK 5/5 28:29: D: Přemysl JINDŘICH Miroslav BRUML 5/5 28:51: D: Filip NOVÁK

Nejlepší sport na českém internetu. Původní zpravodajství, on-line reportáže, rozhovory, analýzy, diskuse, ostatní sporty.

| hokej

- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.

Filip Turek | - webčeského hokeje

| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy

Sportovní televizní programy -

Velký TV program oblíbených stanic s možností vyhledávání podle denní doby, dnů nebo slov. TV program - podrobné popisy i fotky, filmy, seriály, sport...

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Video -

- kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Odhlásit se můžete kdykoliv. Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů.

Zlínský kraj - Moravskoslezský kraj | Krajský svaz ledního ...

Zlínský kraj 3:5 (2:2,1:1,0:2) Moravskoslezský kraj. 1. TŘETINA; čas tým branky asistence typ gólu; 09:25: H: Denis PUCHALA 5/5 10:03

FilipŠumbera - Názory

FilipŠumbera Přečteno 4807 krát Přidat komentář Nastal prý útok proti Západu a jeho staletým a tisíciletým hodnotám. Jsem rád, že mezi tyto hodnoty patří mimo jiné to, že utrpení kohokoli kdekoli na světě je věnována stejná pozornost, stejný prostor

TV program: 10. 5. 2020— Česká televize

Mužstvo poskládané se 7 nováčky a zároveň 4 hráči NHL drtilo soupeře ofenzivním hokejem. Ve čtvrtfinále vyřadilo Německo 8-1 a v semifinále USA 5-0. Brankář Roman Turek předváděl skvělé výkony a útok Vejvoda-Patera-Procházka udivil soupeře svými pokr

Muži končí sezónu v Play off s Radomyšlí. | TJ LOKOMOTIVA

Za oba zápasy zasloužil absolutorium jen brankář Filip Dvořák. V úvodu druhé periody měli domácí výhodu pět na tři, brzy po jejím skončení však inkasovali dva góly v rozpětí dvaceti šesti vteřin. „Postihlo nás hluchých pět minut. V závěru se hrál nád