Jednoduché sázení

fc žďas žďár nad sázavou fk fotbal třinec 1 0

FCŽĎAS Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Lanžhot, 10.kolo ...

FCŽĎAS Žďár nad Sázavou Petr Nedvěd (trenér): Hosté hráli velice dobře a jejich výsledky neodpovídají předvedené hře. Jsme rádi, že jsme kvalitního soupeře porazili. Měli jsme více šancí, hosté hrozili především z brejků.

1. a 3. místo Mida Sport CUPU U12! - FK Pardubice

FC Nový Hradec Králové - FK Pardubice 2:2. FK Pardubice - Rosice nad Labem 8:0. TJ Futsal Smržice/Čelechovice - FK Pardubice 0:10. FK Jaroměř - FK Pardubice 1:7. FC Žďas Žďár nad Sázavou – FK Pardubice 0:7. FO Lanškroun – FK Pardubice 1:4. SK Jíčín –

TJ Svitavy fotbal - YouTube

TJ Svitavy fotbal. Subscribe Subscribed Unsubscribe 29. ... FCŽďas Žďár nad Sázavou - TJ Svitavy 0:3 (0:2) ... TJ Svitavy - FK Blansko 3:1 (1:0) - rozvička gólmanů před utkáním ...

Juniorka přehrála Žďár nad Sázavou

FK Pardubice B - FCŽďas Žďár nad Sázavou 4:1 (3:1) První branka padla již v páté minutě, kdy po příhře Gašpara zakončil přesně Kovář - 1:0 . Poté soupeř dobrých deset minut nepustil domácí mladíky na svoji polovinu, aby vzápětí přišel trest.

Divize D 2016/17– Wikipedie

Vysočina (7): SK Bystřice nad Pernštejnem, SFK Vrchovina Nové Město na Moravě, FK Pelhřimov, TJ Slavoj TKZ Polná, FSC Stará Říše, FC Spartak Velká Bíteš, FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou. Jihomoravský (5): MSK Břeclav, TJ Slovan Bzenec, FK Hodonín, FC Slovan

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Úřední zprávy z 10 -

12.4. 12,30 + 14,45 400,- Kč, Blansko MSDD-D ml. 16 FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou – FK Pelhřimov Dohoda klubů, 3.4. 16,00 800,- Kč, Pelhřimov MSDD-D 29 FC Vysočina Jihlava B – Athleticko footballový club Humpolec Fotbalový turnaj,

Zápasy&výsledky | MOL Cup

Slezský fotbalový club Opava. OPA. 55' Ščudla A.

FC Zbrojovka Brno 2018/19– Wikipedie

1. kolo 22. srpna 2018: FCŽĎAS Žďár nad Sázavou: 0 – 2: FC Zbrojovka Brno: Sportovní areál Bouchalky, Žďár nad Sázavou 17:30 SELČ 62' Dan Jambor 88' Antonín Růsek: Diváci: 1.210 Rozhodčí: Slabý

FC Boskovice - Příspěvky | Facebook

FC Boskovice, Boskovice. 869 To se mi líbí. FC Boskovice je svými úspěchy dlouhodobě významný fotbalový klub, který dělá dobré jméno daleko za hranice okresu Blansko. FC Boskovice sklízí své úspěchy...

ZNS 1:2 HUM | FCŽĎAS Žďár n.Sázavou - A.F.C. Humpolec ...

Z rohového kopu se ale nepovedlo dotlačit balón do branky a po výsledku 2:1 je jasné, že se Humpolec utká s jihlavskou Vysočinou! Ke konci druhé půle více šel za výhrou a gól z rohového kopu v 86. minutě od Jana Peška byl rozhodující faktor v tomto u