Jednoduché sázení

dovolená světa v hokeji

V naší nabídce naleznete zájezdy na NHL a zájezdy na MS v hokeji. Vydejte se s námi do Ameriky zažít něco jedinečného, nebo podpořit český národní tým v honbě za medailí.
Obrázková sekce na je plná obrázků a fotografií. Obrázky jsou rozděleny do jednotlivých kategorií. Naleznete zde gify, kreslené vtipy, srandovní obrázky a mnoho dalšího.
Online přenos ze zápasu Česko - Švýcarsko. Utkání začíná v 11:15.
Zájezdy a vstupenky na MS v hokeji 2020. Rychle se blíží další MS v hokeji, tentokrát se odehraje ve Švýcarsku. Ani na tomto šampionátu nebude chybět náš Český tým, který bude odehrávat základní skupinu v Lausanne.
Reprezentační výjezdy na hokej patří k nejoblíbenějším akcím našich klientů. O hladký průběh zájezdu se starají delegáti a nadšenci v jednom.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Zájezd na MS v hokeji Zájezdy na Mistrovství světa v hokeji jsou každý rok velmi oblíbené. Díky koronaviru je však MS v Hokeji v roce 2020 zrušeno a náhradní termín nebyl dosud oznámen.
Katalog zájezdů od CK SLAN tour do Mistrovství světa, Hokej, Za sportem 2022, SLAN tour, zájezdy 2022
MS v hokeji 2018. Najít akci. Najít akci; Vstupenky. Vstupenky na fotbal ... Zájezd Vstupenka Datum Cena Zobrazit Česko. MS v hokeji 2018. Momentálně nenabízíme žádné zájezdy. +420 732 454 452.
Česká hokejová reprezentace dokázala jako jediná vyhrát třikrát mistrovství světa v řadě v systému playoff a získala celkem 6 zlatých medailí.
Vyjeďte s českým doprovodem na největší zápasy NHL nebo fandit českým hokejistům na mistrovství světa v hokeji.