Jednoduché sázení

české budějovice slavia 0 noviny fotbal sk

Slavia vs. Budějovice - Preview |

Slavia vs. Budějovice - Preview fotbalového utkání z ligy Synot liga, kde se střetl SK Slavia Praha s SK Dynamo České Budějovice.

Slavia prohrála na Slovácku, Bohemians ... - České noviny

Praha - Fotbalisté Slavie v utkání 23. ligového kola nečekaně prohráli na hřišti Slovácka 0:2. Obhájce titulu prohrál druhé ze tří jarních kol a vede ligu už jen o 10 bodů před Plzní. Ve druhém nedělním zápase fotbalisté Bohemians 1905 remizovali s K

ŽIVĚ | SK Slavia Praha – SK Dynamo Č. Budějovice | Fotbal ...

Fotbal Magazín. Zajímavosti a novinky z fotbalového světa ... Tabulky; SK Slavia Praha 0. 23. 1. 2020. ŽIVĚ | SK Slavia Praha – SK Dynamo Č. Budějovice. Publikováno v rubrice Videa na Youtube. More about: SK Slavia Praha. OHLASY / Luboš Kozel po Ružo

České Budějovice - Slavia 0:3 - Slávistické Noviny

Re:České Budějovice - Slavia 0:2 v 1. pol. smely (přítel SN) před 6 lety 15.07.2014 15:03 | 0 0

Budějovice vs. Slavia - Preview |

Budějovice vs. Slavia - Preview fotbalového utkání z ligy Synot liga, kde se střetl SK Dynamo České Budějovice s SK Slavia Praha.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

ŽIVĚ: Mladá Boleslav 0:1 Slavia. Sešívaní vstupují po ...

Mladá Boleslav - Slavia 0:1, po dvaceti minutách otevírá skóre Ševčík; Češi mohou od středy bez testu i do Maďarska, musí se vrátit do 48 hodin; Slovácko - Olomouc 0:0, dvanáctá remíza, hosté za ni mohou být rádi

Slavia - Sparta 1:1. Rozhodčí letenským neuznal gól, Musa ...

Fotbalisté Slavie remizovali doma v pražském derby se Spartou 1:1. Hosty poslal ve šlágru 24. ligového kola do vedení v 80. minutě Benjamin Tetteh, ve třetí minutě nastavení srovnal střídající Petar Musa. Obhájce trofeje z Edenu nezvítězil ve třetím

SK Slavia Praha - fotbal -

Jen dva nakažení z celé ligy, Slavia do čtvrtka raději přerušila trénink Fotbal dostal výjimku, na ligový start v Teplicích může 150 osob Čtvrtá posila pro Plzeň.

Slavia -České Budějovice - Slávistické Noviny

Re: Slavia -České Budějovice 2:0 v 1. poločase Tadeáš_Janků před 5 měsíci 15.12.2019 19:22 | 4 5

SKČeské Budějovice - Státní liga 1947/48 | CSFOTBAL

Statistiky klubu SKČeské Budějovice v sezóně 1947-1948 nejvyšší fotbalové soutěže.