čáslava sundal straku cz hokej

Olomouc vs. Pardubice online (11.12.2016) - Hokej

Online reportáž - Olomouc vs. Pardubice online (11.12.2016) - Hokej

HC DYNAMO PARDUBICE– Reportáž ze zápasu: Dynamo Pardubice ...

Hraje disciplinovaný hokej a je nebezpečný v útoku, kde má šikovné hráče. My jsme se dostali do vedení, ale pak nás zbytečně sundal gól na 1:1. Zpět jsme se do zápasu dostali až ve třetí třetině. Nedokázali jsme využít šance, soupeř byl lepší v nájez

Hokej - Stránky 718 -

Hokej mohl být jaký chtěl, ale čísla hovoří jasnou řečí. Bělohlav byl jedinej trénér za poslední 2 sezóny. (čti 2018/19, 2019/20), který získal více bodů než bylo zápasů. :-) Holáň měl 13z - 13 bodů. Kopřiva 11z. - 8 bodů. Lubina 28z. - 15 bodů. ____

Naše stránky o Pardubickém hokeji | News

Utkání však neskončilo jak si každý myslel, když Čáslava narazil Straku na mantinel spustila se na ledě obrovská mela. Libor Pivko se pustil do Matějovského a jednoznačně ho "zničil". Plzenští "fans" takový závěr neunesli a házeli na led flašky, doko

Reakce prosim adresujte spravci tohoto serveru na adresu tuttle zavinac sandbox tecka cz. Dekujeme. Unor 2007 OFFLINE BBS PUBLIC BOARD ARCHIVE The following document chronologically lists user posts from one of the topic boards on the internet Bullet

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

ŠTÍTEK: Orli Znojmo -

Informace a zprávy z Pardubic a okolí, nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.

Marek Vácha - Názory

má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jm

Oslabené Pardubice padly v Plzni -

PLZEŇ — Polovinu základní části zakončili hokejisté HC Moeller Pardubice porážkou v Plzni. Moeller zde sice vedl 1:0 zásluhou Jana Koláře, domácí však přes Divíškovo srovnání na 2:2 ve třetí třetině zápas otočili.