EagleTac M2XC4

LED svítilna EagleTac M2XC4 používá tři výkonné LED Cree XR-E R2 umístěné v trojdílném hladkém reflektoru, čímž se velmi podobá dříve recenzované svítilně Solarforce T700. U EagleTacu však umístili baterie vedle sebe, takže oproti dlouhé a úzké T700 je EagleTac M2XC4 krátký a tlustý 🙂 Světelným tokem 800 lumenů se svítilna řadí mezi současnou špičku LED svítilen, uvidíme jak se popere s konkurencí.

Parametry:
napájení: 2×18650, 4xCR123
světelný zdroj: 3x Cree XR-E R2
materiál: slitina hliníku
váha: 375g
rozměry: délka 15,7cm, průměr hlavy 6,1cm, průměr těla 4,0 x 2,6cm (obdélníkový)
reflektor: hliníkový hladký
cena: 3390Kč (v době testu)

LED svitilna EagleTac M2XC4

LED svítilna EagleTac M2XC4

EagleTac M2XC4 prislusenstvi

V balení najdeme náhradní o-kroužky, pouzdra na CR123A baterie. Náhradní nosič na baterie se zadním vypínačem.

K napájení lze použít dva Li-ion akumulátory typu 18650, nebo čtyři jednorázové CR123A baterie. Režimy výkonu se přepínají otáčením kroužku u hlavy svítilny. K dispozici jsou režimy o intenzitě 800, 360, 150 a 40 lumenů. Nechybí ani stroboskop.

svitilna eagletac M2XC4 ruka

Svítilna se v ruce příjemně drží

Kvalita zpracování je velmi dobrá.

casti led svitilny M2XC4

Svítilna se skládá z mohutné hlavy a rukojeti ve které jsou v držáku ukryté baterie

Výdrž na baterie jsem měřil jako dobu, než dojde k vypnutí svítilny v důsledku zásahu ochranné elektroniky v akumulátorech. Svítilna má elektronický regulátor, takže svítí stále naplno dokud baterie dokáží dodávat dostatek energie.

2×18650 Solarforce 2400mAh turbo:
2×18650 Solarforce 2400mAh high:

vydrz na baterie

Nyní pojďme na fotky v modelových situacích.
Poznámka: fotky ve všech recenzích jsou foceny se stejným nastavením expozice, takže jsou vzájemně porovnatelné! Prohlédněte si i focená místa ve dne a souhrn recenzí.

 1. Bílá stěna z půl metru. 1/60s + 1/320s a vodorovně se stěnou 1/100s.
  etM2XC4_stena_turbo1.JPG etM2XC4_stena_turbo2.JPG etM2XC4_stena_high.JPG etM2XC4_stena_mid.JPG etM2XC4_stena_low.JPG etM2XC4_stena_vodorovne.JPG
 2. Roh místnosti z 5 metrů. (0,5s + 0,1s)
  etM2XC4_roh_turbo_long.JPG etM2XC4_roh_turbo_short.JPG etM2XC4_roh_high_long.JPG etM2XC4_roh_mid_long.JPG etM2XC4_roh_low_long.JPG
 3. Keř z 5 metrů, 1,3s.
  etM2XC4_ker_turbo.JPG etM2XC4_ker_high.JPG etM2XC4_ker_mid.JPG etM2XC4_ker_low.JPG
 4. Zahrada až 25 metrů, 2,5s a výřez detailu se stromem.
  etM2XC4_zahrada_turbo.JPG etM2XC4_zahrada_high.JPG etM2XC4_zahrada_mid.JPG etM2XC4_zahrada_low.JPG etM2XC4_zahrada_detail.JPG
 5. Kravín vzdálený asi 40 metrů. Čas 5s.
  etM2XC4_kravin.JPG

Z fotek bílé stěny vidíme velmi dobře zaostřený kužel s intenzivním ohniskem, dosvit svítilny je skutečně impozantní.

Porovnání s teplou verzí:

etM2XC4N_kravin.JPG

Závěr

Svítilna poskytuje na svou dobu opravdu mimořádný výkon a komfortní ovládání režimů otočným kroužkem. Velikostí se však již nehodí na každodenní nošení, ale budete ji nosit spíše v batohu na větší akce.

Hodnocení

kvalita provedení: 9/10
světelný výkon: 10/10

3 komentáře k článku “EagleTac M2XC4”

 1. ChesterPet

  W bliskim zakładzie znajdziesz różne gadżety erotyczne które rozpalą dodatkowo wasze życie erotyczne. Allesexshop.pl toż sklep tak dla was. W krajowym sklepie oprócz gadżetów erotycznych posiadamy także zabawki erotyczne, które spełnią potrzeby każdej pani, wszystkiego klienta i każdej pary. Dzięki nam Twoje lub wasze życie seksualne wpasie na niebywały do obecnej daty poziom rozkoszy. Nie istotne jest wiek, płeć, i ponad zainteresowania i preferencje własna oferta jest dla każdego.

  Allesexshop – to sex sklep nie wyłącznie dla wyjątkowo wyczerpujących
  W rodzimym sexshop online znajdziesz urządzenia dla chłopców tradycyjnego sexu kiedy oraz aktualnych kochających co chwila poeksperymentować na wzór z soft lub hard BDSM. Wszystko chce z ciebie my przygotowaliśmy mieszkanie na dokonywanie twoich postanowień i rozkoszy.

  SKLEP EROTYCZNE ALLESEXSHOP TO ŚWIETNY ASORTYMENT NAJWŁAŚCIWSZYCH SEX ZABAWEK
  W krajowej ofercie: wibratory, dilda, masturbatory, masażery erotyczne, zabawki analne, kulki gejszy, pierścienie erekcyjne, dodatki do zwiększania penisa, gadżety BDSM.

  Też globalne sex zabawki stworzą doznania o jakich nie miałaś, nie planowałem bądź choćby nie pamiętali także do pracowania i skutecznie podnosi kondycja życia erotycznego. Dla osób które szukają suplementów, kosmetyków erotycznych dla osób i kosmetyków erotycznych dla przyjaciół z dyskretną dostawą zyskacie je Państwo tylko obok nas.

  Zachęcamy do zapoznania się z znaną wielką paletą.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.